Mersin Çeşmeli Uyducu

0
38

Çeşmeli Uyducu

Televizyon Uydu Anten Servisi, televizyon, uydu yayınlarınız ile alakalı meydana gelebilecek tüm sorunlarda yanınızdayız.

Sinyal yok problemleri, kanal düzenleme taşıma sorunları, kablo kopuklukları yada su almış olduğu durumlarda uydu servisi ihtiyacı duyduğunuzda, çanak anten ayarı, sinyal yok çözümlerinde, televizyon uydu anten servisi‘ne yada çanak anten kurulumu ihtiyacınız olduğunda, Lnb aşırı yüklenme hatalarında, Lnb arızaları gibi can sıkıcı durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Servis ağı olarak Mezitli’da faaliyet gösteren firmamız her biri kendi branşlarında uzman ekibi ile hizmetinizdedir.

SİZE EN KALİTELİ HİZMETİ VERMEKTE ISRARCIYIZ

Mert Uydu Sistemleri Uydu Sistemlerinde Lider

ÇANAK ANTEN KURULUM HİZMETİNİ MEZİTLİ’NİN TÜM SEMTLERİNDE VERMEKTEYİZ.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber her ne kadar merkezi uydu sistemleri artık hayatımızda yer etmiş olsa da, günümüzde hala bireysel çanak anten sistemi kullananların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır.

Hal böyle olunca da bir yerden bir yere taşınırken onca masraf ettiğiniz, çanak anten tesisatınızı bırakmak istemeyebilirsiniz, gerek eski eviniz, ofis ya da dükkânınızdan sökülüp yeni yerinize kurulumu için teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Daha önce oturduğum yerde merkezi uydu sistemi vardı, yeni taşındığım yerde yok diyorsanız sizlerde çanak anten kurulumu türksat yada farklı uydular için  takım çanak anten seti kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Uydu Servisi

Uydu servisi olarak, uydu alıcısı (receiver) tamir, bakım, frekans ve kanal güncelleme hizmetlerinin yanı sıra, uydu anten kurulumu, montajı, tamiri, ayarı, arıza ve sinyal yok hatası gibi durumlarda çözüm arayan siz değerli müşterilerimize; Teknik Destek sunan uydu servisimiz, çözüm odaklı ve garantili tamir prensibi ile çalışmamızın yanı sıra, birçok yerli ve yabancı markanın servisi olarak’da hizmet vermekteyiz.

Sizde uydu ile alakalı sorunlar ile karşı karşıya iseniz bizimle iletişime geçebilir, arızanın durumuna göre uydu servisi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir en uygun fiyatlarla problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

Digitürk Servis
D smart Servis
Tivibu Servis
Uydu Servisleri

Minik uydu alıcıları

Minik uydu alıcıları küçük olduğundan özellikle LCD ve LED TV’lerde çok hoş bir görüntü ortaya çıkıyor. TKGS özellikli uydudan güncelleme özellikli makinalar tercih ediliyor.

Merkezi sistem uydu

Bina merkezi sistemleri, apartman ve sitelerde kurulan multiswitch özellikli santral sayesinde 3 çanaktan tek kablo ile yayın alabilen sistemlerdir. Çatıdan odaya inen kabloya hangi cihazı (D-Smart, Digiturk, Turksat 4A uydusu) takarsanız onu izleyebilirsiniz.

Uydu Sistemleri

Related Stories

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz