Türksat 4A Uydusu Güncel Kanal 2021 Frekans Listesi

  1. Home
  2. Uyducu
  3. Makale detayı
Türksat 4A Uydusu Güncel Kanal 2021 Frekans Listesi

Turksat 4A satellite in Ku-band notably Turkey, North Africa, Europe, serves a seamless and superior technology covering a wide geography of the Middle East and Asia, Sub-Saharan Africa. Turksat 4A satellite receiver with your device Türksat 4A Current TV channel frequency list You can watch hundreds of domestic and foreign channels for free.

If you want, you can use Türksat’s automatic channel scanning frequency to scan at once. If you want, you can also add or manually update the channel channels below and manually watch, add or update TV channels. If you want to refresh Türksat channels automatically and automatically, Türksat 4A Uydu Güncellemhttp://www.mezitliuyduservis.com/turksat-4a/uncategorized/e 2021 Güncel Frekans Listesi You can read our article and update the update quickly.

Türkiye, Kuzey Afrika, Avrupa başta olmak üzere Ku-bandındaki Türksat 4A uydusu, Ortadoğu ve Asya, Sahra Altı Afrika’nın geniş bir coğrafyasını kapsayan kesintisiz ve üstün bir teknolojiyle hizmet vermektedir. Türksat 4A uydu alıcı cihazınız ile Türksat 4A Güncel TV kanal frekans listesi Yerli ve yabancı yüzlerce kanalı ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Dilerseniz tek seferde taramak için Türksat’ın otomatik kanal tarama frekansını kullanabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki kanal kanallarını da ekleyebilir veya manuel olarak güncelleyebilir ve TV kanallarını manuel olarak izleyebilir, ekleyebilir veya güncelleyebilirsiniz. Türksat kanallarını otomatik ve otomatik olarak yenilemek istiyorsanız Türksat 4A Uydu Güncelleme 2021 Güncel Frekans Listesi yazımızı okuyabilir ve güncellemeyi hızlı bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

TÜRKSAT 4A UYDU GÜNCELLENMİŞ TV FREKANS LİSTESİ
Türksat A.Ş. 4A Uydusu Frekans Gözlem Direktörlüğü (Şubat 2020)
aktarıcıPaket ismiKanal ismiSıklıkSRFECKUTUPBölgeV-pidA-pid
T3A_01TÜRKSAT ANKARA PAKETİ 15 – BATIA9 televizyon1252422500‘2/3’VBatı65026602
AKILLI TELEVİZYON65036603
G.ANTEP ETKİNLİK TV65016601
YOUNG TV65006600
HAYAT TV65046604
HRT TV65056605
IMC TV65086608
HAT TV65076607
TİVİTİ TV65066606
T3A_01TÜRKSAT ANKARA PAKETİ 4 – BATIADANA TV1255927500‘2/3’VBatı54035503
SANAT FM5510
PEACE TV54055505
BEDIR TV54075507
CEM RADIO5511
Cem TV54015501
FARMER TV54085508
ESKİŞEHİR STAR FM5512
HAK MESSAGE FM5515
KOZA TV54045504
POLICE RADIO5513
SRT 154065506
STARARTI FM5516
TÜRKSAT INTRODUCTION54095509
televizyon 4154005500
televizyon 554025502
T3A_02TÜRKSAT ANKARA PAKETİ 6 – BATI7/24 televizyon1260527500‘2/3’VBatı56045704
DENGE TV56085708
ERKAM RADIO5714
KANAL FIRAT56095709
MGK TV56065706
OLAY TV56015701
RADIO MUSIC5711
RADYO YAVAŞ ZAMAN5712
RADYO SPORLARI5713
RTV56105710
ALIŞVERİŞ KANALI56055705
televizyon 156035703
televizyon 10056075707
TV KAYSERI56005700
TV0656025702
T3A_03SİNE 5’Lİ PAKETCINE5126739600‘3/4’VBatı30003100
T3A_03DIGITURK HD PAKETİBJK TV1268711400‘3/4’VBatı31023202
GS TV31013201
LIG TV HD31003200
TurksatAHI TV78007900
Batman TV78017901
GELİŞTİRME TV78027902
T3A_03MPEG4 PAKETİ
– BATI
KANAL 2000126997700‘5/6’VBatı78037903
CHANNEL 5678047904
CHANNEL 6078057905
ORT TV78067906
T3A_04NTV BATI PAKETİEUROSTAR1272116666‘3/4’VBatı19002000
KRAL FM2005
KING POP19022002
KRAL TV19032003
NTV EUROPE19012001
NTV SPORTS HD19042004
T3A_06TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 – BATI365 televizyon1155830000‘2/3’VBatı60006100
NEHİR TV60056105
GEZEGEN ÇOCUKLARI60096109
GEZEGEN MUTFAK60026102
PLANET PINK60046104
PLANET TÜRKÇE60036103
SEMERKAND HD60066106
SEMERKAND RADIO6113
SEMERKAND TV60076107
SEYMEN TV60086108
RADYO GÖSTER6112
AKILLI PAZAR60106110
VIVA RADIO6111
VIVA TV60016101
T3A_06TÜRKSAT ANKARA PAKETİ 9 – BATIABANT TV1159425000‘2/3’VBatı59006000
DOST FM6010
DOST TV59016001
DUR TV59026002
SOUTHEAST TV59046004
CHANNEL 2659036003
CHANNEL 559086008
CHANNEL S59096009
KANAL SINGLE59056005
KARDELEN TV59076007
RADIO6011
televizyon 200059066006
T3A_07DİGİTÜRK PAKETİİZ TV1167624444‘3/4’VBatı33063406
LİG TV 233013401
LİG TV 333023402
LİG TV33003400
MMAX KOMEDİ33083408
MMAX AİLESİ33103410
MMAX Yıldızı33093409
MMAX TÜRK33073407
SPORTS JOKER33113411
FAN 20433003400
FAN 20533013401
FAN 20633023402
CNN TURK HD105205
KEŞİF BİLİM HD108208
DİZİZMART PLATİN HD104204
T3A_08DTVH P6 HD T38DIZISMART PREMIUM HD1097030000‘5/6’VBatı107207
CHANNEL D HD101201
MAXSMART PREMIUM HD114214
MOVIESMART EYLEM HD109209
MOVIESMART ALTIN ​​HD110210
MOVIESSMART PREMIUM 2 HD116216
MOVIESSMART PREMIUM HD115215
AKILLI SPOR 2 HD112212
SMARTSPOR HD117217
T3A_09DTVH P7 T39AB MOTORLARI1101230000‘5/6’VBatı11471247
ANIMAUX11461246
DA VİNCİ ÖĞRENME11211221
EROTİK TV11171217
döviz11031203
MAXSMART PREMIUM11381238
MOVIESMART AİLESİ11041204
MOVIESSMART PREMIUM11021202
MOVIESMART TÜRK11491249
NBA TV11521252
ÇATI KATI11431243
AKILLI ÇOCUK11071207
AKILLI SPOR 211401240
AKILLI SPOR11511251
TAY TV11391239
T3A_10TRT HD PAKETİTRT1 HD1105430000‘3/4’VBatı16011701
TRT NEWS HD16021702
TRT HD16001700
T3A_11STV BATI PAKETİAKRA FM1109630000‘5/6’VBatı2425
BURC FM2420
DÜNYA RADYO2422
DÜNYA TV23052405
IRMAK TV23072407
MC TV23042404
MEHTAP TV23012401
ahlâk FM2426
RADIO 20002427
RADIO 342428
RADYO BERFİN2423
RADYO CİHAN2424
RADIO MEHTAP2421
SAMANYOLU TV23002400
SAMANYOLU TV HD23092409
ŞEBAR23022402
TUNA ALIŞVERİŞ TV23062406
XAZAR TV23082408
YUMURCAK TV23032403
ADA TV125126
AS FM391
TV OLARAK185186
T3A_13TÜRKSAT KIBRIS PAKETİ 1
– BATI
BAYRAK FM1254130000‘3/4’HBatı361
BAYRAK INT351
BAYRAK CLASSIC371
metrobüs 1115116
metrobüs 2195196
BRT RADIO 1341
DIALOGUE TV425426
İLK FM311
GENÇ TÜRK TV205206
YOUNG TV CYPRUS145146
CHANNEL T CYPRUS135136
CYPRUS TV175176
MEGATÜRK TV415416
SIM TV165166
YILDIZ ALIŞVERİŞ TV235236
SUFI TV405406
POP TV435436
T3A_14TÜRKSAT ANKARA PAKET 5 – BATIA.VUSLAT TV1264130000‘2/3’HBatı55095609
AKSU TV55065606
EDESSA TV55085608
EYESIA FM5614
HILAL TV55055605
CHANNEL 355015601
CHANNEL 3555005600
KANAL T55025602
CHANEL URFA55075607
MÜJDE FM EGE5615
RADIO T5616
RADIO VATAN5618
SEYMEN ANATOLIA5617
ŞOKAK TV55105610
BİR RUMELİ TV55045604
televizyon 1055115611
VATAN TV55035603
T3A_15MEB CONTACTANADOLU YURDUM TV1268530000‘3/4’HBatı12141314
ANADOLU YURDUM TV12181318
ANADOLU YURDUM TV12161316
aort12001300
aort12011301
BAHAR TÜRK TV12111311
BEŞK TV12031303
BEŞK TV12071307
BEŞK TV12261326
COMEDY TURKISH12021302
ÇOKLU TV12121312
RENK TV12171317
AKILLI PİYASA TV12201320
AKILLI PİYASA TV12101310
AKILLI PİYASA TV12251325
AKILLI PİYASA TV12041304
AKILLI PİYASA TV12271327
AKILLI PİYASA TV12061306
AKILLI PİYASA TV12221322
SHOCK TV12211321
SHOCK TV12051305
ONE PRODUCT TV12241324
ONE PRODUCT TV12091309
TELEVİZYON12131313
televizyon 2712191319
SUITABLE TV12081308
SUITABLE TV12231323
VOLKAN TV12151315
T3A_16TÜRKSAT ALMANYA PAKETİ BATIKABE (CANLI) -AL KURAN1272927500‘2/3’HBatı50065106
CHANNEL EUROPE50025102
MESCİD-İ NEBEVİ AL SÜNNET50075107
MPL50035103
NUR TV50055105
RUDAW TV50085108
TÜRKSHOW50005100
ROAD TV50015101
T3A_17KARADENİZ SAT PAKETİ 21 televizyon1147223450‘5/6’HBatı10011011
2 televizyon19011911
ADJARA TV11011111
GDS TV13011311
YEŞİL DALGA FM1514
IMEDI TV15011511
MAESTRO TV12011211
RADIO 11515
RADYO IMEDI1512
RADYO TOZU1513
RUSTAVI 214011411
televizyon 2518011811
televizyon 316011611
T3A_17TÜRKSAT ANKARA PAKETİ 11 – BATIBERRAK TV1150930000‘2/3’HBatı61096209
CAN ERZİNCAN TV61036203
DAMLA TV61046204
FURKAN TV61076207
HEVİ TV61026202
CHANNEL 2461086208
KUDÜS TV61056205
KURDMAX PEPULE TV61066206
EN 161106210
VISION 5861016201
YURDUM TV61006200
CAY TV66116711
Ege TV66006700
EXPO CH66016701
FLAŞ TV66026702
HLT TV66036703
BLACK SEA FM6718
KRT TV66046704
T3A_20TÜRKSAT ANKARA PAKETİ 16 – BATIBLUE BLACK SEA1097030000‘5/6’HBatı66056705
MCJ MEDYA66066706
NR 1 TÜRK66076707
NR166086708
1 NUMARALI TÜRK FM6716
BİR NUMARA FM6717
RADIO EGE6715
RUMELİ TV66096709
VTV66126712
YABAN TV66106710
YAŞIN TV66136713
T3A_21ELTR TVELTR TV109973700‘3/4’HDoğu41944197
T3A_21ANS TVANS TV110013200‘3/4’HDoğu308256
T3A_21BİRLİK RTVBİRLİK TV110062960‘3/4’HDoğu3336
T3A_21KANALTÜRK DOĞU PAKETİTODAY110149600‘3/4’HDoğu22512351
Kanaltürk22502350
KANALTÜRK RADIO2352
T3A_211 TV – AFG1 televizyon110222400‘3/4’HDoğu41944195
T3A_22KANAL A HD PAKETİCHANNEL A HD110394800‘2/3’HBatı30503150
KANAL BİR TEST30513151
PARK FM3153
RADIO A3152
RADYO BANKASI3155
RADIO MEGA3154
T3A_22TÜRKÜ GÖSTERTÜRKÜ GÖSTER110454800‘3/4’HBatı21502250
T3A_22HABERTURK- BLOOMBERG HT_BATI PAKETİBLOOMBERG HT110538000‘3/4’HBatı21262226
HABERTÜRK21252225
HABERTÜRK RADYOSU2227
T3A_22360 televizyon360110624820‘3/4’HBatı30753175
ALEM FM3176
LIG RADIO3177
T3A_23TRT PACKAGE EASTANTALYA RADIO1109630000‘5/6’HDoğu1018
ÇUKUROVA RADIO1215
ERZURUM RADIO1216
EURONEWS ENGLISH11121113
RADIO 1815
RADYO 2 (TRT FM)915
RADIO 3816
RADIO 4916
RADIO 6917
TRABZON RADIO1217
TRT1512513
TRT 4-TRT ÇOCUKLARI912913
TRT614121413
TRT ANATOLIA15121513
TRT ARABIC12121213
TRT AVAZ10121013
TRT NEWS612613
TRT MÜZİK812813
TRT NAGME1115
TRT RADIO H817
TRT SPORTS13121313
TRT TÜRKÜ1116
TRT TÜRK712713
TSR TURKISH1017
DOĞU OY1117
OY BATI1315
OY DÜNYASI1016
T4A_01ATV BATI PAKETİNEWS118834800‘5/6’VBatı14011501
ATV EUROPE14001500
T4A_01TÜRKSAT ANKARA PAKETİ 13 – BATIAGENCY 991191630000‘3/4’VBatı63066406
AVANTAJ TV63116411
BERAT TV63076407
EKİN RADIO6422
EKİNTÜRK TV63086408
FULLMAX FM6421
Joyturk6414
KADIRGA TV63016401
CHANNEL 3463056405
CHANNEL B63006400
KÖY TV63026402
EARRING FM6420
MEDIA FM6418
MELTEM TV63036403
MESSAGE TV63046404
MMC TÜRK TV63096409
RADIO IMPARATOR6423
RAVZA FM6419
SEBIL TV63106410
UHUD FM6417
T4A_03TRT BATI PAKETİMETEOROLOJİNİN SESİ1195827500‘5/6’VBatı1616
RADIO 11608
RADIO 31609
RADIO 41612
RADIO 61613
RADIO GAP1610
TRT115001600
TRT 3 SPORTS15031603
TRT EUROPE FM1620
TRT DOCUMENTARY15051605
TRT ÇOCUK15041604
TRT DİYANET TV15251625
TRT FM1611
TRT NEWS15011601
TRT MÜZİK15071607
TRT ADI1619
TRT OKULU15061606
TRT RADIO NEWS1618
TRT TÜRK15021602
TRT TÜRKÜ1621
TSR TURKISH1615
DOĞU OY1623
OY BATI1617
OY DÜNYASI1614
T4A_04DTVH P1 T44ANADOLU TV1197727500‘5/6’HTR151251
ANADOLU YURDUM141241
ANC TV145245
ARTI 1 TV153253
AZADLIQ VOA AZERI271
ARABEK’İN EN İYİSİ119219
BİTLİS TV133233
KARTON AĞI115215
ALIŞVERİŞ103203
DAMARIM TV125225
EVIN TV131231
HM televizyon139239
CHANNEL C147247
CHANNEL D101201
KOCAELİ TV127227
MEDIA TV143243
MEGA TV137237
NHK DÜNYA TV105205
ÇIKIŞ TV149249
PAL FM273
PAL İSTASYONU275
PARK TV123223
TOP MAĞAZA TV129229
son moda televizyon121221
TV A135235
SES TV117217
T4A_05YILDIZ MEDYA PAKETİ24 televizyon119869600‘5/6’VBatı19502050
RADIO ABC2052
TV419512051
T4A_05KANALTÜRK HD PAKETİTODAY TV HD1199911666‘2/3’VBatı22012301
KANALTÜRK HD22002300
KANALTÜRK RADIO2302
T4A_05televisiontelevision120094444‘3/4’VBatı308256
T4A_06NTV TÜRKİYE PAKETİSERMAYE RADYOSU1201527500‘5/6’HTR1908
CNBC-E18031903
E218041904
CLASSIC RADIO1914
KRAL FM1910
KING POP1909
MAKSİMÜZİK1913
NTV18011901
NTV RADYOSU1907
NTV AKILLI SPOR HD18061906
NTV SPORTS18021902
RADYO EKSENİ1911
RADYO SERVİSİ1912
STAR TV18001900
YILDIZ TV HD18051905
T4A_07DTVH P2 T47EN İYİ FM1203427500‘5/6’VBatı277
BULUT TV123223
CNN TURKISH101201
CNNTÜRK RADYO271
DİLAN TV143243
EAST TV141241
DREAM TÜRK TV107207
RÜYA TV105205
EURO D109209
GÜNEŞ TV145245
television137237
MIXED TV127227
MÜZİK TÜRKÇE135235
NISA TV139239
BİR BAL TV131231
BİR SÜPER TV121221
PIKSEL TV129229
PMC TV133233
RADIO D273
YAVAŞ TÜRK275
SUPERPOP TV125225
televizyon 2103203
TV8 INT118218
T4A_08ATV DOĞU PAKETİNEWS1205427500‘5/6’HDoğu13011401
HABER HD13061406
BİR HABER RADYOSU1408
BİR SPOR13021402
BİR SPOR HD13071407
BİR SPOR RADYOSU1409
ATV13001400
atv hd13051405
MİNİK ÇOCUKLAR13031403
MİNİ GİT13041404
T4A_09DTVH P3 HD T49HAYVAN PLANET HD1207327500‘5/6’VBatı102202
KANSONLAR163263
KLASİK R’NB & SOUL155255
KLASİK ROCK158258
DİSK & FUNK156256
DISCOVERY HD VİTRİN101201
DISCOVERY TURBO XTRA HD106206
GIDA AĞI HD104204
HİP HOP152252
ID XTRA HD109209
LATİNCE154254
MOVIESMART KLASİK110210
MOVIESSMART TÜRK HD111211
YENİ YAŞ157257
çatı katı 3D108208
çatı katı hd107207
REGGAE151251
ROCK’N’ROLL159259
KAYA ALTERNATİFİ161261
KAYA MARŞLARI160260
İPEK (AŞK ŞARKILARI)162262
MÜCADELE AĞI103203
TRANS153253
TÜRK KARIŞIMI164264
TÜRK SANAT MÜZİĞİ166266
TÜRK YAVAŞ165265
TV 2 HD105205
T4A_10STV DOĞU PAKETİBURC FM120796400‘5/6’HDoğu2280
RADIO MEHTAP2281
SAMANYOLU TV21752275
SHABER RADIO2282
T4A_10KANAL 7 DOĞU PAKETİCHANNEL 7120954800‘5/6’HDoğu25002600
RADIO 72601
T4A_10KANAL 7 HD PAKETİCHANNEL 7 HD121038333‘2/3’HDoğu25252625
Country TV HD25262626
T4A_11DTVH P4 T411HAYVAN GEZEGENİ1218827500‘5/6’VBatı134234
BEBEK TV148248
CNN ULUSLARARASI121221
DİSCOVERY CHANNEL133233
KEŞİF BİLİMİ136236
KEŞİF DÜNYASI135235
DİZİZMART PREMİUM146246
tilki suçu152252
LULI TV150250
MOVIESMART EYLEM144244
MOVIESMART KLASİK143243
MOVIESSMART FESTİVALİ129229
MOVIESMART ALTIN130230
MOVIESMART PLATIN101201
T4A_12PALMİ DİJİTAL PLATFORMUAĞIR FM1216927500‘5/6’HDoğu4026
ASLAN FM4021
BABA TV39014001
BAL TV39084008
EN İYİ POP39054005
EN İYİ TV39114011
CAGLA TV39184018
ÇINAR TV39144014
FM’i BIRAK4020
DELTA FM4022
EKREM TV39004000
EVIN TV39064006
GARDAS TV39044004
HIRANUR TV39164016
HIV TV39024002
IMPARATÖR TV39074007
KEVSER FM4027
KIRMIZIĞUL TV39094009
BLUE TV39154015
MEDIA TV39104010
PALM TV39134013
POWERKURT4023
RADIO ANGARA4025
RADYO TOPU4024
RUMELİTÜRK TV39194019
television39034003
SUPERMARKET TV39174017
TUANA TV39124012
T4A_13TV NET HD PAKETİTVNET HD122135833‘2/3’VBatı14501550
T4A_13TV NET SD PAKETİLALEGÜL FM122204800‘5/6’VBatı1576
TV NET14751575
T4A_13TGRT BATI PAKETİTGRT DOCUMENTARY122288400‘5/6’VBatı28012901
TGRT AB28022902
TGRT FM2903
TGRT NEWS28002900
T4A_13KANAL 7 BATI PAKETİİSTANBUL’UN SESİ122387200‘5/6’VBatı2656
CHANNEL 7 EUROPE25502650
RADIO 72654
RADIO VOCAL2655
TVT25532653
ülke televizyonu25512651
YURDUM TV25522652
T4A_14HD GÖSTERHABERTURK HD1220910000‘3/4’HDoğu20012101
HD GÖSTER20002100
T4A_14TV GÖSTERTV GÖSTER122196500‘3/4’HDoğu21002200
T4A_15POWER DIGITAL PLATFORM1AN televizyon1226527500‘5/6’VBatı34063506
ARAFAT TV34133513
ELMAS TV34073507
DOMINO TV34113511
HM televizyon34163516
CHANNEL C34203520
LİMANGO TV34153515
MAKSİM TV34143514
MEGA MUSIC34043504
MEGA PAZAR TV34083508
MEGA SUARE TV34103510
megazum34053505
MUHABBET TV34093509
NISA TV34223522
PARK TV34173517
GÜÇ FM3523
GÜÇ AŞK FM3525
GÜÇ TV34003500
POWERTURK FM3524
POWERTURK TV34013501
POWERTV EURO34023502
GÜÇXL3526
PRD13528
PRD23529
PRD33530
PRD43531
PRD53532
PTV134033503
RADYO FENOMENİ3527
SEYRAN TV34183518
CINEMAFON TV34123512
Trendyol34193519
TURKU TV34213521
T4A_16DTVH P5 HD T4162000’ler1224527500‘5/6’HDoğu151251
24 MUTFAK HD104204
60’lar155255
70’ler154254
80’ler153253
90’lar152252
TÜM GÜN PARTİSİ156256
bbc hd113213
MAVİLER166266
SAKİN OL159259
KLASİK BÜYÜKLER164264
KLASİK ORKESTRAL163263
KOKTEYL SALONU160260
SOĞUK CAZ161261
ÜLKE167267
DANS PİSTİ DOLGULARI157257
tilki suçu hd107207
FOX SPOR HD103203
ÖZGÜRLÜK158258
FX HD106206
INDIE KLASİK165265
CAZ KLASİKLERİ162262
FİLM AKILLI AİLE HD110210
MOVIESMART FEST HD111211
MOVIESMART PLATIN 2 HD109209
MOVIESMART PLATIN HD108208
NBA TV HD102202
SEYAHAT KANALI HD105205
24SAAT TV32233323
ANADOLUM TV32153315
ANKARA TV32083308
AZAD TV32033303
KANAL TV32213321
SİNEMA TV32173317
DENIZ TV32143314
FHM TV32113311
DEVLET TV32003300
HAMSI TV32053305
HANCI TV32223322
HAVIN TV32123312
T4A_17DİJİ MEDYAKABE Televizyon1230327500‘5/6’VBatı32043304
MAXO TV32193319
MEZOPOTAMYA TV32203320
MUNZUR TV32073307
NO1 TV32103310
OTTOMAN TV32023302
RADIO YAREN3324
RİXSOS TV32013301
RTV32133313
TARZ TV32163316
TROPİK TV32093309
YAREN TV32063306
ZEYNO TV32183318
T4A_19TÜRKSAT ANKARA PAKETİ 7-WESTTV OLARAK1234530000‘3/4’VBatı57045804
TÜRKİYE GÜNÜ FM5814
DOLUNAY FM5816
EM televizyon57005800
Facebook TV57015801
GALA TV57085808
KONYA TV57105810
MAKS TV57075807
bir457125812
ORDU ALTAŞ TV57055805
ŞEMŞEM FM5817
SıLA RADYO5815
SPOR TV57035803
GÜNEŞ TV57115811
TÜRKİYE TV57065806
SPACE TV57135813
DÜNYA SEYAHAT KANALI57025802
YILDIZ TV57095809
T4A_19TÜRKSAT ANKARA PAKETİ 12-BATIBEREKET LIVESTOCK1238027500‘3/4’VBatı62066306
WHITE TV62006300
WHITE TV HD62016301
DIYET RADYO6312
DRT DENİZLİ62036303
CHANNEL 3262046304
CHANNEL A62026302
MCJ MEDYA HD62056305
PAMUKKALE TV62076307
PARK FM6309
RADIO A6308
RADYO BANKASI6311
RADIO MEGA6310
T4A_20FOX TV HDFOX TV HD123296666‘2/3’HTR28502950
T4A_20FOX TVFOX TV123365520‘3/4’HTR28752975
T4A_20MNG PAKETİMAĞAZA90123469600‘3/4’HTR29013001
TV829003000
AGİ TV64056505
EGE TURK TV64026502
ES TV64046504
T4A_20TÜRKSAT Ankara paketli 14-TÜRKİYEMEDYA 141237930000‘3/4’HTR64016501
NURS TV64066506
SAT-7TÜRK64106510
SUPER TV64076507
TELEDUNYA HD64116511
TELEDUNYA BİLGİ64096509
UÇANKUŞ TV64006500
T4A_21TÜRKSAT ANKARA PAKETİ 1 – BATIANC RADIO1242327500‘3/4’VBatı5211
BENGÜTÜRK51015201
FM’İ ARAYIN5212
HALK TV51005200
KAÇKAR TV51085208
KON TV51035203
KONYA FM5213
MÜJDE FM5214
RADYO SİLASI5215
RADIO YAKAMOZ5216
TV Rehberi51105210
RIBAT FM5217
ALIŞVERİŞ TV51065206
AKILLI TV PAZARLAMASI51075207
T KAÇKAR5218
TATLİSES TV51055205
TEKİN AKDENİZ TV51045204
NATIONAL TV51025202
VİZYON TÜRKÇE5219
VİZYONTÜRK51095209
YÖS FM5220
T4A_21TÜRKSAT ANKARA PAKETİ 3 – BATIALJAZİRA TV (ARAP)1245830000‘3/4’VBatı53085408
ALJAZERA TV (TR)53075407
ASU TV53115411
BEREKET TV53025402
BEYKENT TV53055405
EVIN TV53105410
HABERAKS53045404
CHANNEL 3353015401
CHANNEL 5853125412
MANİSA MEDIA TV53065406
EN İYİ TV53095409
SKY TV53035403
52 televizyon53005400
T4A_22TÜRKSAT ANKARA PAKETİ 2 – DOĞUBAL TV1242330000‘3/4’HDoğu52105310
DELTA TV52115311
DİSNEY KANALI52005300
JİANAN TV52095309
CHANNEL C52045304
KARADENİZTÜRK52035303
LALEGÜL TV52085308
POLICE RADIO5315
TARIMTÜRK TV52025302
TEMPO TV52055305
TMB52015301
TÜRKSAT INTRODUCTION52075307
minibüs televizyonu52065306
T4A_22FARDA TVFARDA TV124472400‘3/4’HDoğu308256
T4A_22FOX INT HD PAKETİFOX LIFE TÜRKİYE HD124719200‘2/3’HDoğu29503050
NG İNSANLAR HD29523052
NG TÜRKİYE29513051
T4A_R1SİNEMA TV HD PAKETİ – BATIDA VİNCİ ÖĞRENME1177527500‘3/4’VBatı26092709
İNGİLİZCE KULÜBÜ TV HD26082708
MÜCADELE KUTUSU HD26072707
LULİ TV26102710
sağdan sola26122712
SCI TEKNOLOJİ TV26112711
SİNEMA EYLEM HD26022702
CINEMA TV 1001 HD26042704
SINEMA TV HD SORUN26032703
SİNEMA TV HD26002700
CINEMA TV HD 226012701
SINEMA TV HD AİLE26052705
VIASAT NATURA / VİZAT TARİHİ KANAL HD26062706
T4A_R1SİNEMA TV PAKETİSPRING MEDICAL TV117978800‘5/6’VBatı24042504
BAHAR TÜRK TV24032503
FİL TV24002500
İSTANBUL FM2506
KIDZ / ANİMEX24012501
TOPRAK YILDIZ TV24022502
T4A_R3POWER DİJİTAL PLATFORMU- P2FULL TV118248000‘3/4’VBatı37023802
KÜRT POP37033803
KÜRT POP FM3806
MEDIA TV37013801
POWERTÜRK EURO37003800
PRD63807
PRD73808
PRD83809
PTV237043804
pTV337053805
T4A_R3TURKSAT PROMOTION (NIT
and TXT)
TURKSAT PROMOTION (NIT and TXT)118442222‘3/4’VBatı308256
T2A_01DIGITURK T21- 1MMAX HIZI117146000‘5/6’VBatı21162218
NAT COĞRAFİ21192223
T2A_01DIGITURK T21- 2HAYVAN GEZEGENİ1172915555‘5/6’VBatı21602289
mavi dolandırıcı21172217
EUROSPORT21582287
TARİH21612290
MASAL RADIO2207
NAT GEO VAHŞİ21592288
OYUNCU21572286
TURKMAX GOURMET21152163
T2A_01DIGITURK T21- 3DİSCOVERY CHANNEL117423600‘5/6’VBatı21172220
T2A_02TÜRKSAT TANITIM-TKGSTÜRKSAT INTRODUCTION1174727500‘5/6’HDoğu555556
T2A_07TURKSAT PROMOTION (NIT
and TXT)
TURKSAT PROMOTION (NIT and TXT)118442222‘3/4’VBatı308256
T2A_21DEPOLAMA TV PAKETİ47 televizyon1213027500‘5/6’VBatı35023602
AKSARAY SANAT TV35133613
BTV35063606
BURSA TV35123612
ÇORUM TV35113611
EAST TV35073607
DOLUNAY TV35013601
CHANNEL 1535033603
CHANNEL 5235043604
KARABÜK BRTV35053605
ORDU TV35093609
RUHA TV35003600
SAFA TV35103610
SIVAS SRT35143614
TON TV35083608

Yorumunuzu bırakın

Call Now Button